+48 695 774 821
 
 

O firmie

Automotive Bearings jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą z sukcesem funkcjonującą w segmencie motoryzacyjnym. Zaopatrujemy rynek w dobre jakościowo części zamienne, które w połączeniu z profesjonalizmem oraz bogatą wiedzą i doświadczeniem pracowników gwarantują klientom pełną satysfakcję z dokonywanych zakupów i używanych produktów. 

Wiodącym produktem oferowanym przez Automotive Bearings są zestawy naprawcze piast kół marki CX®. Posiadamy w swojej ofercie blisko 1200 referencji przeznaczonych do większości marek i modeli samochodów osobowych i dostawczych  poruszających się po drogach. Nieustanie poszerzamy swój asortyment, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom rynku motoryzacyjnego. Oferowane przez nas zestawy naprawcze piast kół dzięki zapewnieniu odpowiedniej jakości i wytrzymałości doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Wysoka jakość materiałów i zaawansowana technologia wytwarzania  gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. 
 

Dbamy o naszych klientów

Mając na uwadze maksymalizację zadowolenia klientów zapewniamy między innymi:
  • bogaty i stale poszerzany asortyment zestawów naprawczych do piast kół odpowiadający teraźniejszym potrzebom rynku,
  • wysoką jakość produktów, gwarantowaną dzięki ciągłej ich kontroli u naszych dostawców,
  • rzetelne i terminowe dostawy towarów,
  • doskonale przeszkolonych pracowników, służących wsparciem i doradztwem technicznym.

Dostawy zawsze na czas

Procesy logistyczne zajmują istotne miejsce w przyjętej przez nas polityce zapewnienia wysokiej jakości. Nowocześnie zarządzany magazyn, zlokalizowany w centralnej części Polski oraz profesjonalna kadra specjalistów zapewniają terminowość i bezpieczeństwo dostaw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do klientów w możliwie jak najkrótszym czasie.
 
Sprawdź nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych klientów!